> PRACA > Oława

Pracownik produkcji - 2800 zł brutto/bez doświadczenia w Oława, Dolnośląskie sprżedam

ZADANIA: obsługa prasy i mieszalnika wymiana form w prasach kontrola jakości wytworzonego produktu utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej OCZEKIWANIA: chęć do pracy oraz zaangażowanie dokładność i sumienność umiejętność pracy zespołowej mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji ZAPEWNIAMY: umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin wynagrodzenie początkowe w wysokości 2800 zł brutto/m-c pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym po okresie próbnym możliwość zatrudnienia u naszego Klienta możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą DODATKOWE INFORMACJE Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV Zapraszamy także do kontaktu telefoncznego pod nr 506 561 604. ,,Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"

Detale ogłoszenia: Pracownik produkcji - 2800 zł brutto/bez doświadczenia
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoDolnośląskie
Miasto:Oława